Pomimo pandemii w Krakowie powstają nowe miejsca pracy

Oferty zatrudnienia dla doświadczonych specjalistów ds. finansów i zarządzania łańcuchem dostaw.

Pandemia koronawirusa nadal wpływa na nasze życie codzienne, jak i na naszą pracę. Według portalu Statista liczba ofert pracy w Polsce spadła z poziomu ponad 121.000 w styczniu do zaledwie 58.200 w kwietniu – co stanowi bezpośredni skutek wstrzymania programów rekrutacyjnych w przedsiębiorstwach.

Mimo to, jedna firma wyraźnie przeciwstawia się temu trendowi. Spółka HAVI, zarządzająca łańcuchem dostaw znanych restauracji szybkiej obsługi, planuje rekrutację nowych pracowników do swojego Centrum Usług Biznesowych (GBS) w Krakowie. Centrum to, otwarte w 2019 r., będzie się efektywnie rozwijać w 2020 r. i w kolejnych latach.

Założona w 1974 r. spółka HAVI obsługuje obecnie ponad 100 klientów w 47 krajach. „Nasz globalny zasięg, orientacja na klienta oraz szerokie doświadczenie stanowią o naszej sile” – mówi Magdalena Swat, Dyrektor Zarządzająca HAVI GBS w Krakowie. „Ponadto, inwestujemy w rozwój, co oznacza, że inwestujemy w utalentowanych ludzi”.

Współpraca z firmami międzynarodowymi i rozwój kariery stanowią główne powody, dla których pracownicy chcą pozostać w HAVI na dlużej. „Praca jest tu stymulująca i oferuje wyzwania, a tego właśnie szukają doświadczeni specjaliści. Nasze nowoczesne biuro oraz elastyczna kultura organizacyjna stanowią dodatkową zachętę”, puentuje Wojciech Duda – Dyrektor ds. Personalnych  w HAVI GBS.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na stronie https://havikrakow.pl/

comments powered by Disqus