Producent znanych robotów kuchennych nowym lokatorem BBC 9

fot. materiały prasowe

Producent i dystrybutor wielofunkcyjnych robotów kuchennych Thermomix wprowadził się do biurowca Bronowice Business Center 9. Jest to trzecia umowa najmu na terenie tego obiektu po EC Engineering oraz Air Liquide. Łącznie wynajęto już ponad 3600 mkw. powierzchni biurowca.

Krakowska siedziba firmy Vorwerk stanie się biurem regionalnym. Będą w nim pracować dyrektorzy regionalni i okręgowi, zarządzający strukturą handlową przedstawicieli. Jak mówi Joanna Wstawska, specjalista ds. marketingu Vorwerk Polska, ze względu na liczne spotkania, szkolenia i warsztaty kulinarne kluczowe dla firmy były dobre połączenia komunikacyjne i dostępność miejsc parkingowych. Zaznacza jednak, że nie tylko te kryteria zadecydowały o wyborze. 

– Znaczenie miał także nowoczesny standard wykończenia budynku oraz możliwość aranżacji wnętrza zgodnie ze standardami firmy. Wszystkie biura Vorwerk przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego istotne jest dostosowanie przestrzeni biurowej do naszych wymagań i potrzeb – tłumaczy decyzję Joanna Wstawska.

BBC 9 został ukończony pod koniec wakacji ubiegłego roku. Obiekt to pięciokondygnacyjny biurowiec o powierzchni 12 tysięcy mkw. Mieści się tam garaż podziemny na 332 samochody. BBC 9 jest drugim elementem kompleksu trzech budynków biurowo-usługowych, powstających od 2009 roku. Łącznie może w nich znaleźć pracę około 2600 osób.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up