Przeszklenia, tarasy i dogodna lokalizacja. Nowa inwestycja HSD Inwestycje

Prężnie rozwijający się krakowski rynek mieszkaniowy to wciąż dobre miejsce na nowe inwestycje deweloperskie. Nową firmą z ciekawą ofertą mieszkaniową w Krakowie jest kielecka spółka HSD Inwestycje.

Kielecki deweloper z 10-letnim doświadczeniem, który w Krakowie ma siedzibę w Podgórzu przy ul. Limanowskiego 3, kończy właśnie realizację pierwszych trzech inwestycji w Krakowie – budynków mieszkalnych przy ul. Kordiana, Trybuny Ludów i Limanowskiego.

Jedną z ciekawszych inwestycji, która będzie realizowana i jest już w przedsprzedaży to Dobrego Pasterza 39. – Obecnie prowadzimy przedsprzedaż i ceny są najlepsze na całym procesie realizacji inwestycji – mówi Łukasz Szumny, Dyrektor Sprzedaży HSD Inwestycje w Krakowie. Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na przełom 2017 i 2018 roku. Inwestycja atrakcyjna jest między innymi dzięki lokalizacji oraz jej kameralności, gdzie w dwóch budynkach będzie zaledwie 65 mieszkań. Dynamicznie rozwijająca się okolica, mnóstwo nowych centrów biurowych, bliskość centrum miasta, uczelni i szeroka oferta usługowa – to walory nowej inwestycji. Nie można zapomnieć o Parku Zaczarowanej Dorożki, do którego przyjeżdżają rodziny z całej okolicy.

- Nasza oferta skierowana jest zarówno do młodych ludzi, którzy kupują pierwsze mieszkanie, jak i takich, którzy szukają docelowych apartamentów. Mamy w ofercie 65 mieszkań zlokalizowanych w dwóch budynkach o powierzchni od 35,5 do 117 m2 – dodaje Łukasz Szumny. Duże apartamenty, powyżej 80 m2, posiadają niezwykle ciekawie zaprojektowane salony, wysokie na 5,5 m i z przeszkleniem na całej wysokości.

Inwestycję przy ul. Dobrego Pasterza 39 charakteryzują duże przeszklenia, duże tarasy, wysoka jakość części wspólnych (szkło hartowane, stal nierdzewna, granit na klatkach, winda łącząca wszystkie kondygnacje) oraz co najważniejsze - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Więcej informacji o inwestycji znajdziecie pod adresem: hsd-arrow.pl

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up