Przy Bagrach powstał biurowiec dla 400 pracowników Mohito i House [ZDJĘCIA]

fot. materiały prasowe

Nowy biurowiec został oddany do użytku przy ul. Bagrowej już 20 kwietnia. Pracownicy nie mieli jednak okazji go jeszcze odwiedzić – nadal wykonują zadania z domu.

Firma LPP, odpowiedzialna za zarządzanie takimi markami jak Reserved, Cropp, House, Mohito czy Sinsay, zakończyła budowę biurowca o powierzchni 9 tys. mkw. Siedziba krakowskiego oddziału LPP jest przeznaczona dla 400-osobowej załogi projektantów.

To budynek trzykondygnacyjny, którego automatyką zarządza system BMS. Pozwala to na redukcję energochłonności w obiekcie, utrzymując jednocześnie dogodną temperaturę wewnątrz, informuje firma.

Na parterze znajdują się sale konferencyjne i otwarte przestrzenie z hokerami. W oddziale znajdziemy także wyciszające budki telefoniczne, 300-metrową jadalnię oraz strefą kawiarnianą. Na zewnątrz obiektu powstała mini siłownia oraz boisko do koszykówki.

Realizacja inwestycji

Firma zrezygnowała z większości inwestycji w wyniku aktualnej sytuacji, ale z uwagi na zaawansowany postęp prac nad krakowskim biurowcem, zdecydowano się ukończyć budowę.

– Osiągnęliśmy efekt odpowiadający na wysublimowane potrzeby zespołów dwóch modowych brandów Mohito oraz House. W ciągu niemal dwóch lat powstał nowoczesny budynek zaprojektowany dla prawie 400 osób. Z uwagi na obecną sytuację, dziś jeszcze nie wszyscy mogą się cieszyć jego udogodnieniami, bo gros osób pracuje zdalnie, ale technicznie jesteśmy gotowi na powitanie wszystkich pracowników – mówi Łukasz Piwoński, dyrektor ds. administracyjno-technicznych LPP.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus