Przy Mogilskiej powstaje hotel Ibis Styles

Wizualizacja fot. Materiały prasowe

Przy ulicy Mogilskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Cystersów, powstaje nowy hotel. Ma być gotowy pod koniec przyszłego roku.Obiekt będzie dysponował 259 pokojami, restauracją i podziemnym parkingiem. Ma mieć osiem kondygnacji nadziemnych i 166 miejsc parkingowych.

To kolejny hotel tej marki w Krakowie – po otwartym w drugiej połowie 2019 roku hotelu Ibis Styles Kraków Santorini przy ul. Bulwarowej. Pierwszych gości, zgodnie z zapowiedziami, hotel przy ul. Mogilskiej przyjmie w IV kwartale 2021 roku.

– Wiemy, że w Krakowie brakuje dużych obiektów hotelowych w segmencie średniego szczebla, zwłaszcza działających w międzynarodowej sieci marek hotelarskich znanej na całym świecie. Jako pierwsi w Polsce wprowadzimy nowy koncept gastronomiczny Accor „CHILL”, który działa już w Wielkiej Brytanii. Liczymy na to, że ciekawa architektura wnętrz oraz niezobowiązująca atmosfera sprawią, że hotel będzie miejscem spotkań nie tylko gości hotelowych, ale też lokalnej społeczności – przekonuje Rudolf Grossmayer, Dyrektor UBM Hotels.

Wspomniany koncept gastronomiczny jest inspirowany kameralnymi kawiarenkami. Przeznaczona do relaksu przestrzeń będzie dostępna dla gości od poranka do późnego wieczoru, oferując im m.in. wysokiej jakości kawę, świeże wypieki czy przygotowywaną na bieżąco pizzę z kamiennego pieca.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up