Ryanair inwestuje w Krakowie. Kolejny samolot, nowe trasy i promocja

fot. Jacek Krawczyk/Materiały prasowe

Linia lotnicza Ryanair poinformowała w czwartek o nowych decyzjach związanych z Krakowem. Firma zamierza tu zainwestować kolejne 100 milionów dolarów i poszerzyć swoją bazę z pięciu do sześciu samolotów.

Z punktu widzenia pasażerów najistotniejsze jest to, że Ryanair planuje wzrost częstotliwości na kierunkach już istniejących oraz uruchomienie nowych połączeń. W planie jest sześć nowych tras: do do Bari (3 razy w tygodniu), Berlina Tegel (codziennie) oraz Katanii, Kopenhagi, Rimini i Salonik (po dwa razy w tygodniu).

To kolejne nowe połączenia po wcześniej ogłoszonych do Ammanu, Bordeaux, Hamburga, Kijowa, Lwowa i Szczecina. Zwiększone zostaną także częstotliwości na istniejących kierunkach do Alicante (w sumie cztery razy w tygodniu), Brukseli Charleroi (siedem razy na tydzień), Kijowa (cztery loty) i Londynu Stansted (w sumie trzy razy dziennie). Na stronie przewoźnika znajdzie się 250.000 dodatkowych miejsc z wylotem z Krakowa.

– Z okazji naszego dalszego rozwoju w Krakowie ogłaszamy wyprzedaż biletów z wylotem z Kraków Airport już od 37,24 zł. Bilety w promocyjnych cenach na podróż od teraz do marca 2019 r. dostępne są jedynie do piątku 7 grudnia – zapowiedział David O’Brien z Ryanaira.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up