Savills wybiera High5

fot. Materiały prasowe

Firma doradcza Savills przeniosła swoje lokalne biuro do budynku High5ive. To kolejny najemca, który przeprowadza się do nowego centrum biurowego.

– Nasze nowe biuro stwarza nam fantastyczne warunki pracy. Zawód doradcy na rynku nieruchomości wiąże się z dużą ilością spotkań, zarówno w biurze jak i poza nim, ale również potrzebą skupienia – mówi Rafał Oprocha, dyrektor regionu Polski południowej w dziale powierzchni biurowych Savills.

– Powierzchnia coworkingowa gwarantuje nam komfort w każdej z tych sytuacji, a elastyczne warunki najmu są korzystnym rozwiązaniem w przypadku naszego dalszego rozwoju i zwiększonego zapotrzebowania na przestrzeń biurową w przyszłości – stwierdza Oprocha.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up