Słowiańskie Wzgórze 2, czyli oryginalność, funkcjonalność i dobry design w jednym

Mieszkania przy u. Marchołta to kontynuacja osiedla Słowiańskie Wzgórze. Są to dwupoziomowe mieszkania dające możliwość wejścia na nowy, lepszy poziom mieszkalnictwa.

Nowy budynek będzie zlokalizowany w północnej części Krakowa na Prądniku Czerwonym przy ul. Marchołta 3. Architekci zadbali o to, by każdy mógł urządzić mieszkanie w taki sposób, w jaki najbardziej mu to odpowiada i znalazł w nim przestrzeń dla siebie. Słowiańskie Wzgórze 2 to przede wszystkim miejsce dla tych, którzy cenią sobie oryginalność, funkcjonalność i design.

Nowość na rynku deweloperskim

Słowiańskie Wzgórze to powiew świeżości na rynku deweloperskim. Duży metraż, przestronne pomieszczenia i niecodzienny wygląd, to czynniki, które charakteryzują to miejsce. Dzięki pomysłowości architektów mieszkania dają namiastkę domu rodzinnego w szeregowej zabudowie w centrum miasta.

Wewnątrz mieszkań znajdziemy dwie kondygnacje połączone ze sobą schodami, które prowadzą do nowoczesnej antresoli z łazienką. Wbrew pozorom schody nie zabierają metrażu, a wręcz przeciwnie, nadają wrażenie jeszcze większej przestronności mieszkania. Na sufitach zaprojektowano delikatne skosy, które nadają wnętrzu specyficznego charakteru domu jednorodzinnego.

Antresola

Mieszkania w Słowiańskie Wzgórze 2 cechuje przede wszystkim oryginalność i funkcjonalność. Architekci postanowili postawić na wygodę i nowoczesność. W tym celu w mieszkaniach zaprojektowano antresole, które dodają przestrzenie, w których można realizować swoje pasje.

Dzięki sąsiadującej z antresolą łazience, można temu pomieszczeniu nadać swój unikatowy charakter. Rodzice nastolatków mogą antresolę przeznaczyć na ich młodzieżowy pokój, w którym będą spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Fani książek mogą w tym miejscu zaprojektować swoją prywatną biblioteczkę z miękkim fotelem, który idealnie sprawdzi się w długie, jesienne i zimowe wieczory.

Antresola może pełnić również funkcję sypialni, która dzięki schodom będzie oddzielona od reszty mieszkania, przez co stworzy intymną przestrzeń tylko dla domowników. Co więcej, schody pozwalają na stworzenie po nimi przestrzeni do przechowywania, co w połączeniu z delikatnym nachyleniem dachu nie zmniejszy przestrzeni do życia.

Wyjątkowość w zasięgu ręki

Słowiańskie Wzgórze 2 to przede wszystkim miejsce dla tych, którzy nie lubią nudy. Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany i zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta. Mamy więc charakter domu jednorodzinnego niemalże w samym centrum Krakowa.

W pobliżu kompleksu mieszkalnego znajduje się wiele terenów zielonych, co jest kluczowe dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu. Fani joggingu, czy jazdy na rolkach mogą skorzystać z Parku Zaczarowanej Dorożki, Parku Reduta, czy Parku Tysiąclecia oraz terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł.

W sąsiedztwie Wzgórz Słowiańskich 2 zlokalizowane są również centra handlowe, Multikino i Park Wodny. Dla rodzin z dziećmi kluczowa będzie informacja o licznych żłobkach, przedszkolach i szkołach. Dzięki temu, osiedle jest wygodne i przyjemne do życia.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up