Spotkanie biznesowe dla wszystkich przedsiębiorców

Już w najbliższą środę, 29 sierpnia, odbędzie się otwarte spotkanie biznesowe Klubu Biznesu 1906, który działa przy Wiśle Kraków. Każdy, kto jest zainteresowany nawiązywaniem dużej liczby nowych kontaktów biznesowych powinien na nie przyjść. Klub Biznesu może pomóc przedsiębiorcom w wielu kwestiach.

Jakich? Dowiecie się na naszym spotkaniu!

Głównym celem działalności Klubu Biznesu 1906 jest pomoc przedsiębiorcom w nawiązywaniu dużej liczby kontaktów zarówno z Krakowa, jak i z terenu całej Polski. W jaki sposób? Dzięki organizowanym przez Klub różnorodnym spotkaniom biznesowym oraz dzięki współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu . Projekt ten realizowany jest już 20 miastach na terenie Polski i jeden w Anglii. Obecnie projekt obejmuje już ponad 2000 firm z którymi nowi członkowie będą mieli możliwość nawiązać kontakty biznesowe.

Na nasze spotkanie może przyjść każdy, kto prowadzi własną firmę lub reprezentuje dane przedsiębiorstwo. Najbliższe spotkanie Klubu Biznesu 1906 zaplanowane jest na 29 sierpnia 2018 roku na godzinę 11:00. Spotkanie odbędzie się w Novotel Kraków City West.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE [kliknij]

Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji celów i założeń Klubu Biznesu. Następnie każda z firm, która przybędzie na spotkanie będzie mogła zaprezentować swoją firmę. Można wspomnieć wtedy o tym, czym zajmuje się dana firma, co może zaoferować oraz jakich kontaktów poszukuje. Warto także przysłuchiwać się wypowiedziom innych osób i szukać wśród nich takich, które są odpowiednie do nawiązania współpracy. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw nadejdzie czas na rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy będzie można zawrzeć nowe znajomości z przedstawicielami firm oraz wymienić się wizytówkami.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wstąpienie do Klubu Biznesu 1906 czekają dodatkowe korzyści. Mogą oni brać udział w zamkniętych spotkaniach podczas których jest możliwość łączenia rozmów biznesowych z dobrą zabawą i integracją. Również i w tym przypadku główną rolę odgrywają rekomendacje firm. Przy okazji jednak członkowie Klubu Biznesu mogą brać udział w pojedynkach sportowych, degustacjach alkoholi z różnych stron świata czy wyjazdach na mecze Reprezentacji Polski i lig europejskich (angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i niemieckiej).

Specjalnie po to, by jeszcze bardziej ułatwić klubowiczom nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych uruchomione zostały: platforma internetowa która zawiera kontakty do wszystkich klubowiczów oraz aplikacja na telefony komórkowe. Dzięki tym nowoczesnym narzędziom klubowicze mogą w zaciszu biura lub domu odnaleźć przedsiębiorców, którzy są członkami Klubów Biznesu z innych miast. Na tym jednak nie koniec. Klubowicze mają również możliwość reklamowania swoich produktów i usług w ogólnopolskim newsletterze oraz w mediach społecznościowych. Takie nowoczesne formy promocji dużo bardziej niż tradycyjna reklama przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów lub usług oraz rozpoznawalności marki. Głównie dlatego, że trafiają do odpowiedniej grupy docelowej, czyli innych przedsiębiorców.

Wiele aspektów świadczy za tym, by zdecydować się na wstąpienie do Klubu Biznesu. Najważniejsze jest jednak to, ze Klub pozyskuje klientów dla firm, dzięki czemu mogą one lepiej prosperować. Jeżeli jednak ktoś nadal nie jest przekonany, to powinien przyjść na spotkanie biznesowe, zapoznać się z celami i założeniami Klubu lub skontaktować się z koordynatorem:

Mieszko Łabuz tel.: 507 196 105, e-mail: mieszko.labuz@wisla.krakow.pl

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up