Startupowy biznes na IV Europejskim Kongresie Samorządów

fot. LoveKraków.pl

W dniach 26–27 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się IV Europejski Kongres Samorządów. Wydarzenie stanowi platformę wymiany poglądów oraz szansę na spotkanie przedstawicieli liderów samorządowych, elit regionalnych z czołowymi postaciami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

W programie IV Europejskiego Kongresu Samorządów znajdzie się pięć ścieżek tematycznych, obejmujących ponad 60 wydarzeń: bloków programowych, raportów, paneli, warsztatów, wykładów oraz prezentacji. Jeden z głównych tematów tegorocznego kongresu – zaproponowany przez Kraków, jako gospodarza wydarzenia – będzie dotyczył sektora startupowego.

Kraków to miejsce, które na przestrzeni ostatnich lat zyskało miano huba informatycznego. Co więcej w lokalnym środowisku startupowym działa już ponad 10 tys. osób, a liczba wydarzeń poświęcona temu zagadnieniu przekracza 750 rocznie. Według raportu STARTUPOWY KRAKÓW 2017 #OMGKRK: Same startupy z czołówki ściągnęły do Krakowa już łącznie ponad 500 mln zł w inwestycjach.

Przedstawiciele sektora kreatywnego, którzy pojawią się na IV Europejskim Kongresie Samorządów, wskażą, jak można wykorzystać potencjał drzemiący w projektach interdyscyplinarnych. Szeroko pojęta branża kreatywna rozbudza potrzeby i oczekiwania konsumentów. Dostarcza kompleksowych rozwiązań, łączących w sobie najnowsze technologie i oryginalny design.

Dlatego też Kraków jako miasto-gospodarz wydarzenia przygotowało tematyczną ścieżkę, w ramach której przedstawiciele branży kreatywnej i startupowej opowiedzą swoje historie, a uczestnicy kongresu będą mieli okazję zapoznać się ze szczegółami prowadzenia innowacyjnego biznesu. W ciągu dwóch dni IV EKS uczestnicy będą mogli odwiedzić wystawę produktów, usług i pomysłów startupowych.

Rejestracja na IV Europejski Kongres Samorządów odbywa się poprzez formularz elektroniczny na stronie: www.eks-krakow.pl

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up