Traficar rozpoczął współpracę z kolejnym centrum handlowym

Dostawca usług carsharingowych podpisał umowę z zarządcą sieci M1 przy alei Pokoju. Dla klientów centrum handlowego dostępne są specjalne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i dostawczych TrafiCargo.

W ramach współpracy z Traficarem centra handlowe w Krakowie, Poznaniu i Markach pod Warszawą oddały do dyspozycji klientów po dwa specjalne miejsca parkingowe dla Traficara i po pięć miejsc dla samochodów dostawczych TrafiCargo. Wyróżniają się one charakterystycznymi kolorami marki. Dodatkowo wyznaczone miejsce jest oznaczone logoitypami.

– Zaprosiliśmy firmę Traficar do współpracy, ponieważ chcemy, by doświadczenie odwiedzin i zakupów w naszych centrach handlowych było dla naszych klientów jeszcze przyjemniejsze.Taki dodatkowy środek transportu jest ułatwieniem zwłaszcza dla tych, którzy nie mają auta lub chcą przewieźć duże/wielkogabarytowe zakupy – mówi Urszula Porębska, dyrektor marketingu Metro Properties, zarządcy M1.

Opłaty za korzystanie z TrafiCargo i Traficara są takie same – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Jedyna różnica polega na tym, że TrafiCargo działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Do wynajęcia pojazdu zarówno w ramach Traficara, jak i TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up