Turyści na rowery!

fot. Materiały prasowe

Wavelo i Discover Cracow łączą siły. Dzięki temu turyści odwiedzający miasto będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych kart Wavelo. Umożliwią one łatwe wypożyczenie roweru, bez potrzeby rejestracji w systemie.

Wycieczka bez konieczności rejestracji w systemie Wavelo, stanie się możliwa dzięki ofercie systematycznie wprowadzanej do krakowskich obiektów noclegowych. Zakłada ona funkcjonowanie specjalnych, przedpłaconych kart, które recepcjoniści mogą zaproponować turystom. Pozwolą one na wypożyczenie roweru bez posiadania zarejestrowanego konta.

–  Tysiące turystów przybywających do Krakowa będzie mogło poznać uroki naszego miasta z perspektywy dwóch kółek. Po zakupie karty w hotelowej recepcji turyści mogą bez pozostawiania swoich danych, w szybki i wygodny sposób wypożyczać rowery. Nawet krótki pobyt pozwoli na szczegółowe poznanie największych atrakcji. – komentuje Albert Wójtowicz, Dyrektor Operacyjny Wavelo.

Na hotelowych recepcjach pojawią się karty w dwóch wariantach czasowych – jedno- i trzydniowe. Krótsza opcja kosztować będzie 33 zł, dłuższa – 90 zł. Karta pozwoli na użytkowanie rowerów na identycznych zasadach jak w przypadku regularnych użytkowników, przy wykorzystaniu 1500 rowerów i 162 dotychczasowych stacji rozlokowanych w całym mieście. Pewnym ukłonem w kierunku turystów korzystających z oferty będzie możliwość pozostawienia roweru bez dodatkowych kosztów poza stacją w obrębie systemu np.: tuż przed hotelem.

Obecnie karty dostępne są w ponad 50 hotelach  i hostelach w Krakowie. Kupić je można także w punktach stacjonarnych firmy Discover Cracow. Docelowo produkt trafi do ponad 200 obiektów w całym mieście.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up