Victoria Dom rozpoczęła budowę osiedla Viva Piast w krakowskich Mistrzejowicach

– Wybraliśmy tę lokalizację, bo Mistrzejowice to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Chcemy współuczestniczyć w jej rozwoju i tworzyć tu przestrzeń przyjazną mieszkańcom – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victoria Dom.

Wyjątkowość Mistrzejowic jako dobrego miejsca do życia potwierdza ranking dzielnic stworzony przez Otodom. Wg ponad 3 tys.ankietowanych mieszkańców Krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic tego miasta (2. miejsce w rankingu). To także jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla dzieci i zwierząt (2. miejsce w rankingu). Jest również przychylne osobom aktywnym sportowo (1. miejsce w rankingu). Mistrzejowice są też doskonałe pod względem infrastruktury handlowej (1. miejsce w rankingu). Zapewniają łatwy dostęp do służby zdrowia (1. miejsce w rankingu). Dla planujących zakup mieszkania właśnie tutaj mamy jeszcze jedną cenną informację Mistrzejowice znajdują się na 2. miejscu w rankingu pod względem kosztów zakupu i utrzymania nieruchomości.

Osiedle Viva Piast – korzystna korelacja jakości do ceny

– Inwestycja w nieruchomość jest wciąż jedną z najbardziej pewnych i bezpiecznych. Korelacja cen mieszkań na osiedlu Viva Piast, w stosunku do ich jakości jest niezwykle korzystna. Ceny mieszkań zaczynają się już od 258 tys. Zachęcam do skorzystania z doświadczenia naszych doradców finansowych z Domu Kredytowego Victoria.To naprawdę dobry moment na ulokowanie pieniędzy w nieruchomościach. Wartość mieszkań na osiedlu Viva Piast może jedynie rosnąć. Dlaczego? Chociażby ze względu na planowany rozwój tej części miasta komentuje Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom.

Viva Piast odpowiada na potrzeby tych, którzy szukają funkcjonalnych rozwiązań

140 mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera zaspokoi oczekiwania młodych, aktywnych klientów. Dla nich Victoria Dom przygotowała pulę funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych.  Znajdą tu też coś dla siebie rodziny, które szukają dobrze zaplanowanej przestrzeni w ramach 3 lub 4 pokoi. Warta uwagi jest też infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzanie czasu. Dla mieszkańców przygotowano stojaki i boksy na rowery. Zieleń wokół osiedla zaaranżowano z dbałością o szczegóły, a lokale usługowe na parterze pozwolą na bezproblemowe załatwianie codziennych spraw. Lokale wykończone są przy użyciu materiałów wysokiej  jakości, a części wspólne zaprojektowano tak, by korzystanie z nich było komfortowe.

Projekt architektoniczny osiedla Viva Piast jest nowoczesny, a materiały wykorzystane do jego realizacji gwarantują najwyższą jakość.

W procesie projektowania za nadrzędny cel postawiliśmy sobie  zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia.Stąd dbałość o funkcjonalny rozkład mieszkań i wysoki standard części wspólnych. Projektem pragnęliśmy też podnieść statut miejsca, w którym powstało osiedle Viva Piast. Chcemy odświeżyć miejscowy krajobraz i nadać mu wyjątkowego, oryginalnego sznytu. Stąd nowoczesna i funkcjonalna bryła budynku. Z jednej strony wpisuje się ona w charakter okolicy, z drugiej zakłada jej rozwój w niedalekiej przyszłości, w związku z czym jest uniwersalna i ponadczasowa. Mamy poczucie, że w Viva Piast udało nam się znaleźć balans między funkcjonalnością a estetyką – mówi Tomasz Gurgul z Pracowni Standart Architekci, odpowiadającej za projekt.

Viva Piast – doskonała lokalizacja

Nowa inwestycja Victoria Dom znajduje się przy ulicy Piasta Kołodzieja. To dogodna lokalizacja pozwalająca zachować mieszkańcom równowagę pomiędzy wygodą życia w miejscu z bogatą infrastrukturą, a korzystaniem z dobrodziejstw płynących z natury. Deweloper, kierując się swoim dotychczasowym doświadczeniem (Victoria Dom działa na rynku od ponad 20 lat) zdecydował się na rozpoczęcie inwestycji w miejscu, w którym przyszli właściciele lokali będą mieli zagwarantowany dostęp do wszelkich udogodnień: komunikacyjnych – osiedle znajduje się około 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa, w pobliżu zlokalizowana jest pętla autobusowa, a już niebawem w odległości około 5 minut od osiedla Viva Piast powstanie stacja Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej; infrastrukturalnych – z osiedla w 9 minut dojeżdża się do Centrum Handlowego Serenada i centrum biurowego Buma; ułatwiających funkcjonowanie rodzinie – żłobki, przedszkola, szkoły, apteki, placówki medyczne, lokalne sklepy i kawiarnie w pobliżu; wspierających mieszkańców w realizacji ich hobby – trasy biegowe i rowerowe, rozległe tereny zielone, bliskość Zalewu Zesławice.

Viva Piast – tu każdy znajdzie coś dla siebie

Inwestycja Viva Piast będzie gotowa  w drugim kwartale 2022 r. W ofercie dostępne są: mieszkania 1-pokojowe (30 m2), 2-pokojowe (od 32m2), 3-pokojowe (od 48m2) i 4-pokojowe (od 75m2). Do wszystkich lokali przynależą balkony lub ogródki. Istotny jest także fakt, że na dole inwestycji zlokalizowane będą punkty usługowe. Ułatwi to mieszkańcom codzienne drobne zakupy i umożliwi przyjemne spędzanie czasu wolnego w gronie bliskich i przyjaciół w kawiarniach czy restauracjach. Jeśli komuś przyjdzie ochota na spędzenie czasu na łonie natury – nic prostszego. Okoliczne ścieżki rowerowe i trasy biegowe zachęcają do korzystania z nich, a Zalew Zesławice pozwala cieszyć się kontaktem z wodą. Więcej informacji na temat inwestycji znajdziecie Państwo na stronie www.victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/viva-piast/.

Victoria Dom to deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest, by zakup mieszkania był prosty. Dzięki współpracy z ekspertami z różnych dziedzin i koncentracji na potrzebach klientów, wsłuchiwaniu się w ich oczekiwania, ten cel udaje się osiągać od lat. Deweloper przekazując kolejnym pokoleniom klucze do ich wymarzonego „M”. W ciągu 20 lat marka oddała do użytku ponad 5200 wybudowanych mieszkań i domów. Ich łączna powierzchnia użytkowa to 310 000 m2. Obecnie w trakcie realizacji i w przygotowaniu jest 12 100 mieszkań. Więcej o deweloperze na stronie www.victoriadom.pl.

comments powered by Disqus