W Podgórzu powstaje „Mateczniq”. Na jednym bloku będzie ogród [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Spółka Murapol buduje trzy bloki przy ul. Rydlówka. Znajdzie się w nich 187 lokali.

Jak informuje deweloper, inwestycja jest położona w pobliżu dawnego zakładu uzdrowiskowego Antoniego Matecznego. Obecnie niedaleko znajduje się Krakowska Pijalnia Zdrojowa z parkiem.

Murapol ruszył już z budową czterech pięciopiętrowych budynków z podziemnymi garażami. Dach każdego z bloków ma być zielony. Natomiast na jednym z nich zostanie założony ogólnodostępny ogród.

Jeśli chodzi o mieszkania, to w ofercie są układy od jednego do nawet czterech pokoi (25-63 mkw.). Deweloper zachęca do kupna nie tylko osoby, które planują tam zamieszkać, ale również inwestorów.

Szansa na inwestycję

– Wybór Murapol Mateczniq to także wyjątkowa szansa inwestycyjna dla osób poszukujących bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności. Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań dają szansę na interesującą stopę zwrotu z wynajmu lokalu – czytamy w opisie inwestycji.

Lokale mają być wyposażone m.in. w filtry antysmogowe. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony, natomiast te na parterze będą mieć ogródki i tarasy wybrukowane kostką.

Prace rozpoczęły się w wakacje. Termin oddania inwestycji został oszacowany na trzeci kwartał przyszłego roku.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze