W Podgórzu wyrósł budynek "w celach inwestycyjnych" [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKrakow.pl

Zakończyły się prace przy budowie budynku mieszkalnego MayApartments Zamoyskiego 73 w Podgórzu. Obiekt ma charakteryzować się lokalami wykorzystywanymi wyłącznie w celach inwestycyjnych.

Na terenie budynku o łącznej powierzchni około 7600 mkw. znalazło się 61 mieszkań, 11 lokali usługowych i 41 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym. Każde z mieszkań dostępne jest w formie wykończenia „pod klucz”. Wszystkie charakteryzują się wyposażoną kuchnią, łazienką czy podłogami.

Lokale mają również system dostępu bezkluczowego, działającego za pomocą karty. Karta uruchamia też elektrykę i dopływ wody, po wyjściu z mieszkania prąd się odłącza poza lodówką i zamyka się zawór wody. Na terenie obiektu znajdzie się też recepcja, siłownia i pralnia z suszarnią.

– Budynek widać z ronda Matecznego i zapewne wiele osób zastanawiało się, co powstaje w tamtym miejscu. Zamysł inwestora był taki, żeby zacząć sprzedaż dopiero w momencie zakończenia projektu od strony budowlanej. Tak żeby każdy szczegół był zadbany w 100% przed oddaniem w ręce właścicieli informuje – Maciek Dymek z Private House Broker.

Mieszkanie jako inwestycja

Jak dodaje, tego typu inwestycje w najbliższym czasie jeszcze mocniej zagoszczą na rynku mieszkaniowym. – Klienci, widząc jakie oprocentowanie oferują lokaty, decydują się na zakup nieruchomości. Mieszkania oferują zwroty w przedziałach 6-8% w skali roku. Nasza ma ideę "Ready to move in". Klient ma kupić mieszkanie, umeblować je, a następnie po krótkim czasie zacząć czerpać z niego zysk – tłumaczy.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up