W związku z epidemią będzie mniej lotów do Włoch

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Linia lotnicza Wizz Air zmniejsza liczbę połączeń do Włoch. Powodem jest malejące zainteresowanie pasażerów, spowodowane epidemią koronawirusa.

Przewoźnik zmienił harmonogram lotów odwołując znaczną liczbę rejsów na określonych trasach do Włoch między 11 marca a 2 kwietnia. Całkowita przepustowość na włoskich trasach w tym okresie została zmniejszona o około 60 procent. Zgodnie z zapowiedziami, dotychczasowy harmonogram częstotliwości lotów zostanie przywrócony po 2 kwietnia.

Zmiana rezerwacji albo zwrot kosztów

Rezerwacje zostają automatycznie zmienione na połączenie na innej trasie w możliwie najbliższym terminie, o czym pasażerowie będą informowani nie później niż 14 dni przed pierwotną datą lotu.

Klienci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej linii lotniczej, otrzymają powiadomienie pocztą elektroniczną, w którym zaoferowana zostanie im bezpłatna zmiana rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120% pierwotnej wartości rezerwacji na konto Wizz Air.

Raz w tygodniu

Zmiany dotyczą połączeń z różnych miast, w tym z Krakowa. Loty z naszego miasta do portów lotniczych Bari, Rzym Fiumicino i Katania zostaną ograniczone do jednego tygodniowo.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up