Weź udział w Pitching Fight Club i wygraj 2 tys. złotych

Już niebawem odbędzie się piąta edycja Pitching Fight Club. Weź udział w wydarzeniu, zaprezentuj swój projekt i zgarnij 2 tysiące złotych.

We wtorek, 15 października w The Stage (ul. Łobzowska 3, Kraków), o godz. 17.00 odbędzie się piąta odsłona Pitching Fight Club, startupowego wydarzenia skierowanego do początkujących przedsiębiorców z pomysłem na projekt lub z gotowym MVP (ang. Minimum Viable Product).

Pitching Fight Club to doskonała okazja, by otrzymać feedback na temat swojego projektu od doświadczonych jurorów, pozyskać finansowanie w wysokości 2 tys. złotych oraz, żeby zbudować sieć kontaktów. Po prezentacji odbędzie się bowiem sesja networkingowa.

W jury konkursu zasiądą:

Beata Mosór-Szyszka – współzałożycielka i CEO Project: People, strategicznej agencji specjalizującej się w metodach lean. Jej firma nie ma oferty, za to pracuje bezpośrednio na potrzebie/problemie, rozwiązując kluczowe trudności oraz wspierając realizację najważniejszych celów biznesowych klientów. Beata jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych Lean Marketing Sprint oraz narzędzia do pracy na wartościach Values Poker.

Ewa Kucharska – założycielka Cluster Cowork, lokalnej sieci biur coworkingowych. Aktualnie również Country Manager w Branchspace, londyńskiej spółce dostarczającej usługi IT dla linii lotniczych. Ewa skończyła studia prawnicze. Jednak zawodowo skupiła się na rynku kapitałowym i inwestycyjnym oraz na nieruchomościach. Od 2 lat pracuje w IT. W wolnym czasie doradza startupom w budowaniu modeli biznesowych.

Dariusz Lipka – prezes BLDG oraz partner zarządzający w BLDG Venture, funduszu kapitałowym inwestującym w innowacyjne produkty i technologie. Analityk biznesowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w doradztwie gospodarczym, biznesowym oraz zarządzaniu. Specjalizuje się w analizie i wsparciu wdrażania projektów inwestycyjnych i technologicznych. Od ponad 2 lat rozwija własny startup z obszaru Internetu Rzeczy – inteligentną nakładkę na klucz Locky.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Błażej Wojtyła, współzałożyciel i CEO firmy Jazzy.pro, który poprowadzi prelekcję pt. „Magic of startups”.

Jak można wziąć udział w wydarzeniu?

Krok 1. Zarejestruj się za pomocą tego formularza: (https://www.surveymonkey.com/r/zawodnicy?fbclid=IwAR1KEtuD-t3tWB0sX9CSMLRvoQjvabdhZP6G3WcvQnVXqqyjBIfaMzHSMQQ)

Krok 2. Przygotuj pitch deck, czyli prezentację projektu, którą omówisz podczas wydarzenia. Czas prezentacji to 3 minuty!

Krok 3. Do 13 października 2019 roku podeślij prezentację na adres e-mail inkubator@kpt.krakow.pl.

Krok 4. Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako widz, zarejestruj się za pomocą tego formularza: (https://www.surveymonkey.com/r/Pitching_2019?fbclid=IwAR3CwmsmNQZfVQnMyDDhtjbG516L2NpeFUvRg_tERaQxeoP6ReuvLfl_9w8)

Pitching Fight Club organizuje Krakowski Park Technologiczny: www.kpt.krakow.pl

Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up