Wizz Air ogłosił kolejne połączenia z krakowskiego lotniska

fot. mat.prasowe Wizz Air

Podczas środowej konferencji, linia lotnicza ogłosiła kolejne informacje dotyczące rozwoju swojej bazy w stolicy Małopolski. Jak się okazuje, drugi samolot Airbus A321, zostanie umieszczony w Krakowie już 1 sierpnia, czyli półtora miesiąca przed planowanym wcześniej terminem. Dodatkowy, trzeci Airbus A321, dołączy do krakowskiej floty we wrześniu 2019 roku.

Wizz Air uruchamił sześć nowych połączeń do pięciu krajów - do Turynu, Rzymu-Fiumicino, Tel Awiwu, Eindhoven, Birmingham oraz Keflaviku. To już kolejne propozycje linii po ogłoszonych uprzednio dwunastu kierunkach do dziewięciu krajów. Bilety na nowe połączenia dostępne są na stronie wizzair.com lub w aplikacji linii z cenami rozpoczynającymi się od 89 zł.

Obecnie Wizz Air oferuje  18 tras z Krakowa, a z całej Polski to w sumie 11 milionów miejsc w ramach 169 połączeń  w 2019 roku.

Poza informacjami dotyczącymi Krakowa, Wizz Air ogłasił też uruchomienie długo oczekiwanej trasy Gdańsk – Londyn-Gatwick z codziennymi lotami od 15 czerwca 2019 roku.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up