Wybrano firmę, która skomercjalizuje biurowce przy Galerii Krakowskiej

Budowa High Five fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Firma doradcza Knight Frank, została wybrana przez Skanska na agenta wiodącego, który skomercjalizuje partery handlowe wszystkich pięciu budynków wchodzących w skład kompleksu High5ive w Krakowie. Projekt realizowany przez Skanska Property Poland będzie oddawany do użytku etapami, z których pierwszy, obejmujący dwa budynki sąsiadujące z Galerią Krakowską, zostanie zrealizowany już pod koniec 2017 roku.

Kompleks High5ive powstaje przy ulicy Pawiej, na niezagospodarowanym do tej pory obszarze obok Dworca Głównego. Zgodnie z planem pierwsze dwa budynki, zlokalizowane pomiędzy Galerią Krakowską i hotelem Ibis, będą dostępne już na przełomie 2017 i 2018 roku. Całkowita powierzchnia kompleksu wyniesie ok. 70 000 m kw., z czego około 7 000 m kw. stanowić będą lokale handlowo-usługowe i otwarte dla wszystkich strefy rozrywki i odpoczynku.

Jak mówi Marta Keszkowska, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank, proponowana wizja komercjalizacji będzie dobrze dostosowana do centrum Krakowa, a okolica będzie tętnić życiem.

– Chcemy, by High5ive stało się również miejscem spotkań, dlatego zadbamy o bogatą ofertę gastronomiczną i ciekawe przestrzenie zachęcające do spędzania czasu w kompleksie. Będziemy poszukiwać partnerów, którzy będą mieli pomysł na odpowiednie wykorzystanie tej przestrzeni – zapewnia Marta Keszkowska.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up