Zieleń, fontanna i miejsce wypoczynku. Tak zmieni się plac przed galerią handlową

fot. mat.prasowe Galerii Kazimierz

Rozpoczęła się przebudowa placu przed Galerią Kazimierz. Już w wakacje dziedziniec znajdujący się u zbiegu ulicy Podgórskiej z al. Daszyńskiego zamieni w miejsce wypoczynku pełne zieleni.

Oprócz tego, na placu powstanie fontanna i miejsce do realizacji wydarzeń kulturalnych i spotkań. Z myślą  o najmłodszych zaprojektowano nową, zewnętrzną strefę zabaw z trampolinami i linarium. A to wszystko na 5 tys. m.kw.

–  Remont placu zewnętrznego i powstanie nowej strefy relaksu wypełni ideę tzw. trzeciego miejsca, czyli przyjaznej przestrzeni, która służy nie tylko celom handlowym, ale jest także miejscem spotkań z przyjaciółmi czy dla rodzin z dziećmi – mówi Beata Jankowska, dyrektor Galerii Kazimierz.

Galeria działa od 2005 roku. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów polskich i zagranicznych marek, punkty usługowe i gastronomiczne. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1500 miejsc parkingowych. Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. Za zarządzanie galerią odpowiedzialna jest firma CBRE

 

 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up