Znana sieć handlowa otwiera kolejny sklep w Krakowie

fot. mat.prasowe

Sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła drugi sklep w Krakowie. Market powstał w Bieńczycach, przy ul. Gen. Witolda Urbanowicza 12.

Drugi sklep Action znajduje się w wolnostojącym budynku na Osiedlu Na Lotnisku (ul. Gen. Witolda Urbanowicza 12) i zajmuje powierzchnię prawie 890 m2. Szerokie alejki i oznaczenia na podłodze mają pomóc zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Sklep działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

– Marka Action zadebiutowała w Krakowie w marcu tego roku, a dziś otworzyliśmy tu już drugi sklep. Cieszymy się, że możemy przedstawić naszą ofertę mieszkańcom innej części miasta – Bieńczyc. Market zlokalizowany jest przy Osiedlu Na Lotnisku, a więc w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego. Jego mieszkańcy, a także klienci z dalszych części Krakowa, mogą zawsze liczyć na szeroki wybór produktów w przystępnych cenach. Obecnie polecam szczególnie asortyment, który umili czas spędzany w domu podczas jesiennych wieczorów – akcesoria kreatywne, do rozwijania hobby oraz sportowe – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Action oferuje artykuły codziennego użytku i produkty sezonowe. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje.

comments powered by Disqus