Znana sieć uruchomiła w Krakowie internetowy sklep spożywczy

fot. LoveKraków.pl

Kraków to kolejne po Warszawie i Katowicach miasto, którego mieszkańcy mogą skorzystać z usługi zamawiania i dostawy produktów spożywczych dostępnych w spożywczym sklepie internetowym Carrefour.

Niespełna trzy miesiące od otwarcia internetowego sklepu spożywczego w Katowicach, sieć  uruchomiła w naszym mieście internetowy sklep spożywczy. Mieszkańcy mogą korzystać z usługi zamawiania i dostawy ponad 20 tys. różnych produktów spożywczych i przemysłowych dostępnych w e-sklepie spożywczym Carrefour.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że Polacy przekonują się do kupowania produktów spożywczych przez internet. Liczymy, że wygodę tej formy dokonywania zakupów w Carrefour docenią także mieszkańcy Krakowa – mówi Michał Sacha, dyrektor marketingu Carrefour Polska.

Zamówienia spożywcze mogą składać mieszkańcy następujących miejsc: Prądnik Biały, Krowodrza, Zwierzyniec, Bronowice, Bronowice Wielkie, Tonie, Mydlniki, Olszanica, Bielany. Sieć stopniowo będzie obejmować zasięgiem swojego e-sklepu kolejne dzielnice Krakowa.

Dark store w naszym mieście

Internetowy sklep spożywczy Carrefour bazuje na koncepcji sklepu dwuplatformowego. Oznacza to, że sieć dysponuje tzw. „dark store”, czyli magazynem spożywczym dedykowanym zakupom internetowym, który znajduje się przy hipermarkecie Carrefour.

Dark store w Krakowie ma około 750m2 i podobnie jak w pozostałych miastach, znajdują się w nim produkty FMCG, najczęściej zamawiane przez klientów. Reszta zamówienia, w tym produkty świeże i bio, kompletowane są w hipermarkecie.

Jak to działa

Aby sprawdzić, czy Carrefour dostarczy zakupy pod konkretny adres, wystarczy wejść na stronę internetowego sklepu spożywczego sieci zakupycodzienne.carrefour.pl (lub wejść na stronę Carrefour.pl i wybrać zakładkę „Zakupy Spożywcze”) i podać swój kod pocztowy. System sprawdzi, czy dana lokalizacja jest już obsługiwana.

Usługa zamawiania w e-sklepie i dostawy zakupów spożywczych jest następująca: z górnego menu platformy Carrefour.pl wystarczy wybrać zakładkę „Zakupy Spożywcze” oraz skompletować swój koszyk.

Zamawiając produkty spożywcze mieszkańcy Krakowa mogą wybrać preferowaną formę odbioru zakupów: dostawę pod wskazany adres lub odbiór osobisty w Punkcie Obsługi Klienta w hipermarkecie Carrefour w Parku Handlowym Zakopianka, gdzie pracownik przyniesie klientowi gotowe zamówienie.

 

comments powered by Disqus