70 tras Ryanaira z Krakowa w letnim sezonie

Od 17 czerwca pasażerowie krakowskiego lotniska mogą podróżować na Korfu z linią lotniczą Ryanair. Inauguracja połączenia symbolicznie rozpoczęła serie wakacyjnych lotów przez bazowego przewoźnika Kraków Airport.

W sezonie lato 2021 Ryanair zbazuje w Krakowie 8 samolotów i zaoferuje 70 tras, w tym trzy nowe - na Korfu, Santorini oraz do Billund – ale także wiele innych wakacyjnych połączeń, m.in. do: Alicante, Bari, Burgas, Podgoricy czy Zadaru.

210 lotów tygodniowo

Ryanair będzie wykonywał z Krakowa w sezonie letnim (czyli do końca października) ponad 210 lotów tygodniowo. Pasażerowie mogą zarezerwować loty zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.– Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, z radością oficjalnie rozpoczynamy nasz letni program lotów z Krakowa. Mając na uwadze, że ograniczenia covid-19 zmieniają się regularnie, klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku, w ramach 0 złotych za zmianę – powiedziała Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie środkowo-wschodniej.

Aby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku. Rezerwacji lotów  w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.ryanair.com lub przez aplikację, do soboty 19 czerwca do północy. 

Jesienią do Turynu

Ryanair ogłasza także kolejne nowości z Krakowana na sezon zima 2021/2022. Od listopada pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z połączenia do Turynu. Trasa obsługiwana będzie dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.

comments powered by Disqus