Apartamenty Wybickiego – w obrębie centrum, ale bez zgiełku

W bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Kraków Łobzów powstają Apartamenty Wybickiego, których jednym z największych atutów jest niezwykle dogodna lokalizacja. Kameralny trzykondygnacyjny obiekt realizowany przez dewelopera GVD wyróżnia się oryginalnym projektem architektonicznym z ogródkami na dachu oraz bardzo komfortowymi wnętrzami.

Apartamenty Wybickiego dzieli kilka kroków od parku im. Stanisława Wyspiańskiego oraz kilkukrotnie większego parku Krowoderskiego. Inwestycja położona pomiędzy ulicą Wybickiego a deptakiem Chełmońskiego oferuje także bliskie sąsiedztwo obwodnicy i drogi krajowej nr 7, co w przypadku podróży pozwala szybko opuścić miasto.

Zlokalizowana nieopodal inwestycji stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej Kraków Łobzów to kolejny punkt na mapie, który przemawia za tym, że trudno o lepsze miejsce do życia niż Apartamenty Wybickiego.

Gdy napadnie nas chęć zrobienia zakupów, wystarczy kilka minut podroży samochodem, aby dotrzeć do centrum handlowego, którego sercem jest krakowski sklep Ikea.

Najbardziej wyszukana inwestycja w okolicy

Jak możemy zaobserwować na wizualizacjach przyszłego obiektu, w okolicy nie znajdziemy tak oryginalnego formatu budynku mieszkaniowego, jak Apartamenty Wybickiego. Trzykondygnacyjny obiekt liczący ponad 100 mieszkań świetnie wpisuje się w krajobraz południowej części Prądnika Białego, jednocześnie inspirując swoją nowoczesnością

– Specjalizujemy się w budowaniu dużo bardziej wyszukanych projektów niż większość obiektów dostępnych dziś na rynku mieszkaniowym. Dzięki zastosowaniu naturalnej elewacji z drewna cedru kanadyjskiego, elementów surowego betonu oraz wysokiej jakości szklanych barierek udało się nam uzyskać niezwykle oryginalny projekt architektoniczny – opisuje deweloper GVD odpowiedzialny za realizację inwestycji.

Apartamenty Wybickiego oferują do wyboru mieszkania liczące od 1 do 5 pokoi w różnorodnym metrażu od 26 do 134 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Każde mieszkanie wyposażone jest w instalację klimatyzacji oraz elektrycznie sterowane rolokasety w standardzie. Wybrane Apartamenty posiadają także prywatne ogródki na dachu z wyjściem bezpośrednio z balkonu.

– Dodatkowo zastosowaliśmy w naszym budynku bardzo wysokiej jakości okna pasywne najbardziej renomowanych producentów, co jest rzadką praktyką wśród deweloperów ze względu na wysokie koszty. Okna te zapewniają doskonałą izolację cieplną oraz są wyposażone w pięciostopniową regulację uchylenia – wyjaśnia inwestor GVD.

Teren Apartamentów Wybickiego będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu, a nad wszystkim będzie czuwał system monitoringu. Aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie na miejsca parkingowe, do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano 2-poziomowy parking podziemny, skomunikowany z budynkiem najwyższej klasy cichobieżnymi windami.

Doradcy Apartamentów Wybickiego są do dyspozycji i chętnie pomogą w wyborze wymarzonego mieszkania i szczegółowo przedstawią wszystkie dostępne warianty mieszkaniowe. Więcej szczegółów na stronie:  https://apartamentywybickiego.pl/.

20 lat doświadczeń

Inwestycja Apartamenty Wybickiego jest realizowana przez grupę kapitałową z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W ciągu ostatnich 4 lat grupa wszystkie inwestycje deweloperskie skupiła w rękach spółki GVD, która poza Apartamentami Wybickiego odpowiedzialna jest również realizację inwestycji takich jak Apartamenty Horyzont oraz Wiosenne Wzgórze w Kielcach.

W tej samej grupie kapitałowej znajduje się firma Fabet Konstrukcje, odpowiedzialny za stan surowy Apartamentów Wybickiego. Firma realizuje stany surowe budynków w całej Polsce. W Krakowie wykonawca zrealizował stany surowe dla wszystkich budynków jednego z największych kompleksów biurowych w mieście – Podium Park. Więcej informacji o wykonawcy można znaleźć na stronie: https://fabetkonstrukcje.pl/.