Axel Springer wprowadzi się do V.Offices

fot. materiały prasowe
W połowie roku do biurowca V.Offices przy al. 29 Listopada wprowadzi się nowy najemca. Firma Ringier Axel Springer Polska wynajęła ponad 4,3 tys. m kw. budynku.
− Nasze nowe biuro jest przestrzenią sprzyjającą kreatywności i współpracy. Zaprojektowaliśmy w nim wiele różnorodnych stref pracy, w duchu filozofii Smart Work. Pracownik będzie mógł wybrać, w jakim otoczeniu chce wykonywać swoją pracę − od tradycyjnego miejsca pracy po strefy wspólne, gdzie będzie można usiąść z całym zespołem czy zorganizować kreatywny warsztat z klientem – komentuje Edyta Serafin, dyrektor ds. administracji Ringier Axel Springer Polska.

− W 2020 roku w Krakowie wybudowano 140 tys. m kw. nowych biur, a niemal 120 tys. m kw. jest nadal w budowie. Rynek biurowy w stolicy Małopolski daje najemcom możliwość wyboru pośród wielu interesujących projektów. Wraz z rozwojem pandemii obserwowaliśmy coraz większą chęć współpracy właścicieli budynków z najemcami odzwierciedlającą się we wzroście elastyczności w procesach negocjacyjnych, co też udało się osiągnąć w umowie dla RASP. Wydawca uzyskał atrakcyjne warunki najmu pozwalające na niezwykle dużą elastyczność w podejściu do powierzchni biurowej i zabezpieczające przyszły rozwój firmy − dodaje Anastasiya Gladka, konsultant z firmy doradczej CBRE.

Ringier Axel Springer Polska jest wydawcą, który w swoim portfolio posiada zarówno media tradycyjne, jak i internetowe: m.in. Newsweek, Onet, Forbes, Business Insider czy Fakt.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto
comments powered by Disqus