Budimex kieruje się w stronę centrum

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Trzy spółki z grupy Budimex wybrały Equal Business Park na swoją nową siedzibę. W nowo wybudowanym budynku przez Cavatina Holding, firmy zajmą prawie 2 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Chodzi o spółki, których siedziba mieści się przy ul. Ujastek na Wzgórzach Krzesławickich, czyli Mostostal Kraków oraz oddział budownictwa południowego Budimexu. Do nich dołączy również FBSerwis.

Jak poinformował Mostostal Kraków, firma pozostanie w dotychczasowej siedzibie do końca marca 2022 roku. Dopiero od 1 kwietnia spółka rozpocznie pracę w nowej lokalizacji, przy ul. Wielickiej.

Spółki Budimexu zajmą 5. piętro budynku Equal Business Park D. – Zależy nam na stworzeniu wygodnego środowiska pracy, a także ułatwieniu naszym pracownikom oraz partnerom biznesowym dojazdu do biura różnymi środkami transportu z innych dzielnic Krakowa – mówi Barbara Zelent z Mostostalu Kraków.

– Budynek D uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, co potwierdza najwyższy standard wykonania. Nie jest też tajemnicą, że nasza centrala znajduje się także na terenie tego kompleksu – dodaje Natalia Jaglińska z Cavatina Holding.

Więcej informacji o biurowcu znajdziecie w poniższym materiale:

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze Wzgórza Krzesławickie