Dostarczą zakupy do domów w 15 min. Aplikacja już w Krakowie

fot. materiał prasowy

Aplikacja Żabka Jush, dzięki której zamówicie zakupy do domu, jest już dostępna w Krakowie. Firma deklaruje 15-minutowy czas realizacji zamówienia. Aplikacja na razie jest dostępna w obrębie Starego Miasta i Prądnika Białego.

Kurierzy w każdej z tych lokalizacji będą dowozić ponad 1500 różnych produktów – od artykułów spożywczych, w tym świeżych owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki. W aplikacji Jush znajdziemy produkty znane nie tylko ze sklepów Żabka – czytamy w komunikacie Żabki.

zasięg
zasięg

– Jednym z filarów naszej działalności jest szybki rozwój usługi. W niecałe sześć miesięcy po starcie w Warszawie, pojawiliśmy się w kolejnych czterech miastach w Polsce. Przybliża nas to do celu, jakim jest zaproponowanie jak największej grupie mieszkańców naszego kraju możliwości zakupów w 15 minut – mówi Wojciech Krok, CEO Lite e-Commerce.

Dostawa w ramach usługi kosztuje 3,99 zł, ale gdy wartość koszyka przekroczy 35 zł, jest ona darmowa. Zamówienia można składać codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7:00-23:00.