Duża agencja reklamowa przeprowadza się na Zabłocie

fot. Krzysztof Kalinowski
W związku z rozwojem oraz ewolucją potrzeb biurowych, VMLY&R Poland – część globalnej agencji reklamowej – przeprowadza się do budynku Zabłocie Business Park B w Krakowie – poinformował we wtorek portal REDD.
– W związku z rozwojem naszej firmy oraz ewolucją naszych potrzeb biurowych zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do nowoczesnego biura, zapewniającego nam dużą elastyczność i odpowiadającego naszemu zmieniającemu się podejściu do pracy. Zabłocie Business Park B to biurowiec, który w pełni spełnia nasze wymagania i będzie doskonałym miejscem pracy dla naszego zespołu – mówi Piotr Friedberg, szef krakowskiego biura VMLY&R.

Zabłocie Business Park B to drugi etap kompleksu biurowego, który będzie się składał z trzech budynków (A, B i C), oferujących odpowiednio 11 000, 14 500 i 10 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

– Firma VMLY&R wynajęła prawie 600 mkw., tworząc na wynajętej powierzchni strefę coworkingową z wieloma ciekawymi udogodnieniami, które będą stanowić urozmaicenie podczas codziennej pracy zespołu. Ponadto, nowe biuro VMLY&R cechuje nowoczesny design, a sama powierzchnia została zaaranżowana z myślą zarówno o pracy projektowej, jak i zadaniach wymagających skupienia – dodaje Maciej Fielek z agencji JLL, która reprezentowała najemcę w procesie negocjacji umowy.