Echo Investment wybuduje osiedle przy Bonarce [WIZUALIZACJE]

fot. materiały prasowe

Osiedle powstanie nieopodal centrum handlowego Bonarka przy ulicy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i Pruszkarskiej. Pierwszy budynek będzie liczył 143 mieszkania.

Obiekt będzie się składał z siedmiu kondygnacji z balkonami. Mieszkania będą dostępne w metrażu 40–105 metrów kwadratowych. Cena za metr wynosi od 7 300 zł do 11 200 zł. W obrębie inwestycji powstaną 172 miejsca parkingowe zarówno podziemne, jak i naziemne. Pierwsze mieszkania zostaną oddane lokatorom na przełomie 2021 i 2022 roku.

Pozwolenie na budowę budynku wydano wraz z końcem lipca, a deweloper informuje, że drogę prowadzącą z osiedla do centrum miasta będzie można pokonać nową ścieżką rowerową od 2021 roku.

– Nowoczesna architektura osiedla Bonarka Living sprawia, że projekt idealnie wpisuje się w charakter tej młodej i modnej dzielnicy miasta. To miejsce, które odpowiada na potrzeby zarówno studenta, któremu zależy na dogodnym dojeździe do najważniejszych punktów w Krakowie, jak i rodziny, która chciałaby odpocząć od zgiełku – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie ponad dziesięć projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Kościuszki Apartments i Dom Pod Wilgą.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus