Fracthon - filozofia, działania i możliwości

Tak jak wskazuje claim marki Fracthon - „Growing wealth” - nadrzędnym celem dewelopera jest pomnażanie majątku jego klientów.

Dokonuje tego przede wszystkim poprzez nowatorskie projekty inwestycyjne oraz stałą rozbudowę oferty. Ponadto firma może pochwalić się doskonałą znajomością lokalnego rynku nieruchomości oraz potrzeb wymagających odbiorców.

Jakimi realizacjami może pochwalić się firma?

Dwoma najnowszymi realizacjami grupy Fracthon są krakowskie osiedla - Jesionova oraz Browar Kleparz.

- Jesionova to zakończony, kameralny projekt usytuowany na Woli Justowskiej. Większość mieszkań znalazła już swoich właścicieli, dlatego w tym przypadku zdecydowanie można mówić o sukcesie sprzedażowym firmy. Na ten moment w ofercie pozostało zaledwie dziewięć mieszkań dostępnych od ręki. Klienci mogą wybierać spośród komfortowych, parterowych lokali z ogródkami lub tych umieszczonych na wyższych kondygnacjach z widokiem na zachwycający Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy.

- Browar Kleparz ulokowany został w samym sercu miasta. Nie będzie to zwykła inwestycja mieszkaniowa - w zabytkowej siedzibie Arcyksiążęcego Browaru powstanie atrakcyjny kompleks apartamentowo-usługowy. Deweloper zdecydował się na zachowanie niektórych z historycznych zabudowań, takich, jak piece kaflowe, barierki czy klatki schodowe. Układ budynku również nie został zmodyfikowany - lokale na pierwszym piętrze posiadają aż cztery metry wysokości, a tym na poddaszu towarzyszy antresola. Dzięki funkcjonalnym rozkładom mieszkania świetnie sprawdzą się zarówno dla większych, jak i mniejszych rodzin. Prace budowane przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem, a ich zakończenie planowane jest już na drugi kwartał bieżącego roku.

Spółka Fracthon jest w trakcie realizacji kolejnych projektów inwestycyjnych - szczegóły przedsięwzięć wkrótce zostaną przedstawione szerszej publiczności.

Wartości, którymi kieruje się firma Fracthon

- Firma pragnie dostarczać klientom najlepsze rozwiązania. Kluczową rolę odgrywa lokalizacja - w tym oczywiście swoboda komunikacyjna oraz pełna infrastuktura usługowa. Ponadto podczas projektowania i budowy deweloper przywiązuje ogromną wagę do estetyki i jakości wykonania.

- Równie istotna jest funkcjonalność, na którą wpływają między innymi: optymalne doświetlenie mieszkań, szerokie możliwości aranżacji, atrakcyjne zagospodarowanie zielenią oraz infrastruktura dodatkowa.

- Grupa Fracthon to nie tylko doświadczony deweloper, to także profesjonalne doradztwo finansowo-inwestycyjne. Świetna znajomość rynku i konkurencji pozwala opiniować inwestycje oraz tworzyć specjalistyczne ekspertyzy w zakresie budownictwa, profesjonalne wyceny czy biznesplany wraz z dokładną dokumentacją.

- Dodatkową usługą spółki jest Asset Management, czyli zarządzanie aktywami klientów z segmentu premium. W jej skład wchodzi określenie potrzeb inwestora, analiza rynku i ryzyka przedsięwzięcia, ocena prawno-finansowa oraz przygotowanie strategii inwestycyjnych.

comments powered by Disqus