Francuzi budują duży obiekt pod Krakowem. 80 miejsc pracy dla magazynierów

Platforma FM Logistic w Tomaszowie Mazowieckim/Zdj. poglądowe fot. mat. pras.

FM Logistic buduje nowy magazyn w Niepołomicach o powierzchni 27 tys. mkw. Firma przygotowała 80 miejsc pracy dla pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych. Rekrutacja ruszy jeszcze we wrześniu.

Uruchomienie operacji logistycznych w nowym magazynie planowany jest na grudzień. Zgodnie z długoterminowym kontraktem FM Logistic będzie tu świadczyć usługi logistyczne oraz dystrybucję na rynek polski, czeski, słowacki, w tym zamówienia e-commerce B2B, a także usługi dodane, jak co-packing – czytamy w komunikacie prasowym firmy.

FM Logistic stworzy 80 nowych miejsc pracy m.in. dla pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych. Szansę na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia, ponieważ firma zapewnia szkolenie i umożliwia zdobycie uprawnień do obsługi pojazdów.

Pierwsze rekrutacje zespołu ruszają we wrześniu. – Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie i szereg korzyści dla pracowników. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie różnych osób, także tych bez doświadczenia, ponieważ zapewniamy pełne wdrożenie do pracy i umożliwiamy zdobycie uprawnień na obsługę wózków widłowych. Zachęcamy do rekrutacji również panie, ponieważ w naszych magazynach z roku na rok pracuje coraz więcej kobiet, które świetnie sobie radzą – komentuje Dawid Strzyżak z FM Logistic.

FM Logistic jest częścią francuskiej grupy logistycznej. Firma zatrudnia w Europie Centralnej 5,5 tys. osób. Platforma w Niepołomicach to pierwszy tego typu magazyn FM Logistic w Małopolsce i 13. lokalizacja firmy w Polsce.