InPost przeprowadza się na Zabłocie

fot. mat. cavatina

InPost przenosi siedzibę główną do kompleksu biurowego Ocean Office Park. Firma wynajęła 8300 mkw. powierzchni w budynku B, który pod koniec roku ma zostać oddany do użytku.

Od wielu lat firma rezyduje w kompleksie Equal Business Park przy ul. Wielickiej. Teraz przyszedł czas na zmianę siedziby u boku tego samego dewelopera biurowego – Cavatina.

– Zmiana siedziby ma na celu zaspokojenie naszych aktualnych oczekiwań w kwestii jakości przestrzeni biurowej, jak również potrzeb związanych ze wzrostem organizacji. Rozwiązania architektoniczne i technicznebyły głównymi aspektami, które zdecydowały o wyborze tego projektu. Duże znaczenie miały również tereny zielone i strefy rekreacyjne zaaranżowane w obrębie kompleksu – komentuje Marcin Pulchny, wiceprezes InPost. – W obrębie kompleksu OOP nie zabraknie również paczkomatu, do którego dostęp będą mieli wszyscy pracownicy kompleksu – dodaje.

Natalia Jaglińska z Cavatiny informuje, że budowa drugiego budynku B kompleksu Ocean Office Park ma się zakończyć przed końcem roku, a najemcy wprowadzą się do biur zaraz na początku nowego roku.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze