Kampus biurowy w aplikacji

Jeden z największych kompleksów biurowych w Krakowie, The Park Kraków, będzie oferował swoim najemcom aplikację mobilną, która ułatwi komunikację oraz korzystanie z infrastruktury obiektu.

– Aplikacja znacząco ułatwi komunikację oraz korzystanie z infrastruktury, równocześnie będąc platformą umożliwiającą stały, obustronny kontakt między najemcami a wynajmującym. Za jej pośrednictwem najemcy będą mogli zapraszać gości – poprzez specjalny kod QR, który umożliwi im wjazd na parking, wejście do budynku i skorzystanie z wind bez potrzeby używania kart –  czytamy w komunikacie dewelopera White Star Real Estate odpowiedzialnego za budowę The Park Kraków przy ul. Saskiej w Płaszowie.

Korzystający z aplikacji pracownicy dowiedzą się o planowanych wydarzeniach czy promocjach w punktach usługowych na terenie kampusu, będą mogli też zgłosić ewentualne usterki. Aplikacja zoptymalizuje również wykorzystanie parkingu – pracownik, który danego dnia jest nieobecny, może udostępnić swoje miejsce innej osobie.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus