Kraków - ile za 2 pokoje?

Czas na inwestycje w nieruchomości.

Wbrew ogólnemu przekonaniu, wciąż posiadamy sporo gotówki, którą jesteśmy gotowi zainwestować. W czasach, gdy lokaty nie dają atrakcyjnej stopy zwrotu, oczy inwestorów kierują się na nieruchomości. Są bowiem miasta, gdzie zakup mieszkań nie jest obarczony ryzykiem utraty wartości.

Jednym z takich miast jest właśnie nasze miasto.  Średnie ceny w atrakcyjnych dzielnicach  Krakowa oscylują w okolicach 10 tys. zł za m2, a mimo tego w ostatnich tygodniach zauważalne jest ożywienie na rynku sprzedaży mieszkań.  Pojawiły się też bardzo atrakcyjne oferty.

I tak firma Super Krak S.A. – krakowski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem - właśnie teraz rozpoczyna swoją najnowszą realizację, której zakończenie planowane jest na luty 2022 r. Mowa  tu o kolejnym etapie inwestycji mieszkaniowej pod nazwą Nowa Siewna, gdzie na inwestorów czekają bardzo atrakcyjne promocje związane ze wczesnym etapem sprzedaży.

Ponieważ rozpoczęto właśnie przedsprzedaż, deweloper przygotował ofertę specjalną. Tylko teraz można kupić mieszkanie z puli 40 metrowych mieszkań 2 pokojowych, których cena nie przekroczy 350 tysięcy złotych brutto , co w Krakowskich realiach jest nie lada gratką.

Budynki zlokalizowane są zaledwie 5 km do Rynku Głównego, w obrębie Prądnika Białego, gdzie rozpoczęła się właśnie realizacja miejskiej linii szybkiego tramwaju, a w niedalekiej przyszłości zostanie rozbudowana główna trasa wylotowa na Warszawę. Obie inwestycje miejskie wpłyną bardzo pozytywnie na atrakcyjność nieruchomości zlokalizowanych w tym rejonie. W przyszłości na pewno znajdzie to swoje odzwierciedlenie w cenie mieszkań tutaj usytuowanych.

Czy warto kupić? Zdecydowanie tak. Zarówno lokalizacja, jak reputacja samego dewelopera oraz oferowana cena, są gwarancją zwrotu z tej inwestycji.

O ofertę promocyjną pytaj pod adresem: mieszkania@superkrak.com.pl.

comments powered by Disqus