Morele zmieniają siedzibę. Podium Park w 100% wynajęty

fot. globalworth
Firma Morele zmienia lokalizację swojej krakowskiej siedziby. Zespół wyprowadzi się z budynku przy ul. Fabrycznej i przeniesie do kompleksu Podium Park. To ostatni zakontraktowany najemca w kompleksie przy al. Jana Pawła II, reszta powierzchni biurowej została wynajęta.
Morele przeprowadzkę do Podium Park B planują pod koniec roku. W nowej siedzibie spółka do swojej dyspozycji będzie miała 1730 mkw., czyli o ponad 400 mkw. więcej niż w biurze zajmowanym przy ul. Fabrycznej.

– Morele wybrał na swoje nowe biuro powierzchnię w kompleksie Podium Park. Tym samym możemy poinformować, że budynek B, który został oddany do użytku zaledwie osiem miesięcy temu, jest już w 100% wynajęty. To niewątpliwy sukces komercyjny, który pokazuje, że nowoczesne i innowacyjne firmy wciąż potrzebują funkcjonalnych przestrzeni do efektywnej pracy – mówi Adam Iwański, przedstawiciel Globalworth Poland.

– Gdy pandemia minie będziemy pracować w trybie hybrydowym. Mimo to, zdecydowaliśmy się na większe biuro, ponieważ nasza firma w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła i konieczne będzie poszerzenie zespołu. Zmianę siedziby firmy planowaliśmy już od pewnego czasu. Przy wyborze nowego biura skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby nasi pracownicy czuli się w nim komfortowo – wyjaśnia Radosław Stasiak, wiceprezes Morele.


Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus