Nadwiślańska apartamentami stoi. Kolejne za dwa lata

fot. materiały prasowe

Firma Portfel Inwestycyjny przygotowuje się do budowy apartamentowca pod adresem Nadwiślańska 7. Pierwsze prace budowlane mają wystartować we wrześniu.

Inwestor planuje wybudować apartamentowiec z sześcioma mieszkaniami. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu to 200 mkw. Do każdego z apartamentów mają przynależeć dwa miejsca postojowe. Do dyspozycji mieszkańców będą także komórki lokatorskie. Parter zostanie przeznaczony na trzy lokale usługowe.

– Jesteśmy na etapie projektu budowlanego, obecnie planujemy kształt i formę mieszkań. Chcemy rozpocząć prace we wrześniu tego roku i zakończyć je w pierwszym kwartale 2019 roku – informuje Paweł Konarski z firmy Portfel Inwestycyjny.

Przyciąga lokalizacja

Będą to kolejne apartamenty przy ulicy Nadwiślańskiej, cieszącej się dużą popularnością ze względu na sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych. W 2014 roku na terenie dawnych zakładów odzieżowych Vistula zakończyła się budowa 346 apartamentów. W ramach apartamentów Nadwiślańska 11 powstało też 168 miejsc dla samochodów w garażu podziemnym i 30 zewnętrznych miejsc postojowych. Inwestycja cieszyła się dużą popularnością, a inwestor znalazł nabywców na wszystkie lokale.

W przeszłości dużym problemem ulicy Nadwiślańskiej były parkujące samochody, utrudniające przejazd innym. Pojazdy były zostawiane po dwóch stronach jezdni, co utrudniało wymijanie innym samochodom. W efekcie parkowanie częściowo zostało przeniesione na chodnik.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus