Najemcy pozostają na swoim miejscu

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

29 marek stacjonujących w Nowych Czyżynach zdecydowało się na przedłużenie umowy najmu w ostatnich kilku miesiącach – to jedna trzecia oferty centrum handlowego.

Dokonane prolongaty dotyczyły 4,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu w obiekcie. Umowę przedłużyła m.in. sieć Rossmann, operator komórkowy Play, marka home&you, Apart, Diverse, Greenpoint, Pepco, Nakielny, Awiteks, Świat Książki, Yves Rocher, Kodano Optyk, Silver Dragon czy Jean Louis David. Wszystkie te marki będą nadal dostępne w obiekcie.

W Nowych Czyżynach podpisano najwięcej prolongat spośród trzech obiektów handlowych właściciela Newbridge Poland. Firma zapowiada, że rozmowy z kolejnymi najemcami trwają i zbliżają się ku końcowi, wskutek czego liczba prolongat ma wkrótce wzrosnąć. – Część rozmów z markami jest nadal w toku i w najbliższych tygodniach należy spodziewać się kolejnej puli prolongat. Nasz mix najemców nie ulegnie zmianie. Co więcej, planowane są nowe otwarcia w niedalekiej przyszłości –  informuje Marta Drzewiecka z Newbridge Poland.

Obecnie w ofercie Nowych Czyżyn znajduje się 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych

– Ostatnie miesiące przyniosły nam powrót nawet 90 proc. klientów, co jest wynikiem o 10 pp. lepszym niż wyniki porównywalnych centrów handlowych (według indeksu PRCH dla małych i średnich obiektów). Ruch przełożył się także na obroty przypadające na jednego klienta, a te w ostatnich tygodniach rok do roku wzrosły nawet o 16 proc. – podaje Rory Mepham z Newbridge Poland.

comments powered by Disqus