Netto zamiast Tesco. Jutro otwarcie sklepu

fot. Mat. prasowe

Od środy krakowianie będą mogli zrobić zakupy w sklepie Netto, który zastąpił Tesco.

Wraz z otwarciem sklepów zlokalizowanych przy ulicy Babińskiego 69 i Dobrego Pasterza 67 Netto rozpoczyna w Krakowie swoją działalność.

– Przed nami intensywny okres otwarć nowych sklepów, których będzie przybywało z tygodnia na tydzień. Każda nowa lokalizacja to dla nas powód do radości, szczególnie jeśli pojawiamy się w miastach, w których nas dotąd nie było. Tak właśnie jest w przypadku Krakowa – mówi Krzysztof Kamiński, dyrektor operacyjny w Netto Polska. – Mamy nadzieję, że wśród mieszkańców Krakowa znajdziemy wielu stałych klientów.

Nowy format

Nowe placówki będą funkcjonować zgodnie z flagowym formatem Netto – 3.0. W ofercie klienci znajdą duży wybór świeżych owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem bio.

Pierwsze atrakcje czekają na odwiedzających już w środę od godz. 8, kiedy to każdy klient otrzyma w prezencie dużą torbę na zakupy wielokrotnego użytku. Kontynuacja zabawy planowana jest na sobotę w sklepie przy ul. Babińskego, kiedy to kupujący będą mogli zagrać w koło szczęścia z nagrodami, a na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje, takie jak konkurs plastyczny.

comments powered by Disqus