Nowa letnia strefa w Płaszowie ruszy już w czerwcu [WIZUALIZACJE]

wizualizacja fot. materiał prasowy

Deweloper odpowiedzialny za budowę kompleksu biurowego The Park Kraków postanowił zapewnić pracownikom, a zarazem wszystkim okolicznym mieszkańcom dostęp do plenerowej przestrzeni wypoczynkowej z food truckami, boiskami sportowymi, kinem czy placem zabaw.

– Shuvary Park zapewni wszystkie te atrakcje, które najczęściej możemy spotkać tylko w centrum miasta. To miejsce, do którego będzie mógł przyjść każdy, w różnym wieku. Chcemy, żeby mieszkańcy Płaszowa przyszli do nas w przysłowiowych „kapciach” i spędzili miło czas na świeżym powietrzu – mówi nam Agnieszka Górka, przedstawicielka agencji Single Source, która koordynuje promocję projektu.

Nowa letnia strefa przy ul. Saskiej 23 będzie liczyć ponad 3000 mkw. powierzchni. Znajdziemy tam food trucki, strefę gastronomiczną, bar, boiska sportowe, stoły do ping ponga czy plac zabaw dla dzieci. Na miejscu mają być także organizowane wydarzenia artystyczne i kino letnie.

Shuvary Park powstaje po to, aby zapewnić przestrzeń do wypoczynku i rekreacji pracownikom biurowym kompleksu The Park Kraków, ale również okolicznym mieszkańcom. Otwarcie strefy zaplanowano na koniec czerwca i docelowo będzie ona funkcjonować do października.

– Tworząc kompleks biurowy The Park Kraków wsłuchaliśmy się nie tylko w potrzeby potencjalnego najemcy powierzchni biurowych i jego pracownika, ale również mieszkańca Krakowa. Zależało nam na tym, aby również była to przestrzeń, która zachęca do rekreacji i spędzania w tym miejscu czasu wolnego. Dlatego docelowo z 5 hektarów powierzchni projektu, aż 3 z nich będą terenami zielonymi, wyłączonymi z ruchu samochodowego – komentuje Bartosz Prytuła, przedstawiciel dewelopera White Star Real Estate.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus