Ostatni budynek High5ive całkowicie wynajęty. Czas na prace wykończeniowe [ZDJĘCIA]

fot. materiały prasowe

Na ostatnim piętrze piątego budynku kompleksu High5ive zawisła symboliczna wiecha. To oznacza, że główne prace konstrukcyjne zakończyły się, a budynek osiągnął swoją docelową wysokość. Już na tym etapie realizacji, część biurowa może pochwalić się kompletem najemców.

High5ive to kompleks pięciu budynków biurowych przy ul. Pawiej, który w sumie dostarczy na rynek ponad 70 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatni, piąty z nich, który właśnie osiągnął wysokość docelową, odda do dyspozycji najemców przeszło 11 tys. mkw. Oddanie do użytkowania budynku zaplanowano na pierwszy kwartał 2022 roku.

Cała przestrzeń biurowa została już wynajęta, a swoje siedziby będą mieć tutaj między innymi firmy Spyrosoft czy zooplus.

– Zakończyliśmy bardzo istotny etap projektu. Osiągnięcie wysokości docelowej i symboliczna wiecha, oznaczają wejście w kolejną fazę działania – prace wykończeniowe. Mimo utrudnień związanych z pandemią, realizujemy naszą inwestycję zgodnie z założonym harmonogramem – mówi Marcin Pędrak, menadżer projektu w spółce biurowej Skanska.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto
comments powered by Disqus