Targi domów i mieszkań wracają do Krakowa

fot. materiały prasowe

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów już 25 (w godz. 10-17) i 26 (10-16) września w hali EXPO Kraków.

– Obserwujemy, że oferta deweloperów bardzo szybko się wyczerpuje, a kolejki klientów oczekujących w biurach sprzedaży to już standard. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego – dwupokojowe, o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym – komentuje Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres S.A.

Najbliższa okazja do sprawdzenia oferty rynku 25 i 26 września w EXPO Kraków (hala Wisła przy ulicy Galicyjskiej 9). W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy (m.in. Frax Bud, Grupa Deweloperska Start, Imperial Capital, Instal Kraków, Inter-Bud Developer, LV Development, Megapolis, Nexity Polska, Nokturn Deweloper, Samm-Bud, Semaco, Super Krak, Urba, Wawel Serwice) i agencje nieruchomości jak Nieruchomości Kurpiel czy Tecnocasa. Nie zabraknie też firm oferujących gotowe domy jak Danwood  czy Mabudo, a firma RO Spain zaprezentuje niezwykłe nieruchomości w Hiszpanii.

Na stoiskach doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych (Credit Space, Konsult, Krakowski Bank Spółdzielczy). Udział w imprezie zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz, a także architekci (Quality Investment, Saniwell i inni).

Targi Mieszkań i Domów to także bezpłatne wykłady i seminaria. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Wykłady poprowadzą także uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

Bilety na targi są dostępne wyłącznie online.

comments powered by Disqus