Tischnera Office - kolejny biurowiec w tej części Krakowa [WIZUALIZACJE]

Tischnera Office fot. materiały inwestora

U zbiegu ulic ks. Józefa Tischnera i Zakopiańskiej ma powstać nowy biurowiec – Tischnera Office. Inwestorem projektu jest firma Cavatina, odpowiedzialna między innymi za budowę trzybiurowego kompleksu Equal Business Park przy ulicy Wielickiej. Jest to kolejna inwestycja biurowa w tej części Krakowa. Wraz z początkiem marca ruszyły prace przy budowie pierwszego z trzech biurowców przy ulicy Wadowickiej.

Tischnera Office to dziewięciokondygnacyjny biurowiec o łącznej powierzchni najmu 32831 mkw. Na terenie należącym do obiektu powstanie 810 miejsc parkingowych, które będą mieścić się w dwóch podziemnych kondygnacjach i na zewnątrz budynku.

Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe. Na trzecim piętrze i od piątego do dziewiątego inwestor planuje stworzyć tarasy przeznaczone dla najemców. Pomimo dwukrotnego kontaktu z inwestorem nie udało nam się doczekać odpowiedzi.

Przy ul. Wadowickiej też budują

Tischnera Office to już kolejny biurowiec, który powstanie w tej części Krakowa. Wraz z początkiem marca Grupa Buma rozpoczęła budowę kompleksu biurowego przy ulicy Wadowickiej 3. W pobliżu ronda Matecznego powstaną trzy siedmiopiętrowe budynki. Ich powierzchnia użytkowa przekroczy 31 tysięcy mkw.

Po zakończeniu budowy pracownicy będą mogli skorzystać z 441 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 174 stanowisk przed biurowcami. Pierwszy budynek ma być gotowy w trzecim kwartale 2018 roku. Termin realizacji kolejnych obiektów jest uzależniony od zainteresowania potencjalnych najemców.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Łagiewniki-Borek Fałęcki