Wyżej nie będzie. Brain Park osiągnął docelową wysokość

fot. materiał prasowy

Biurowiec Brain Park, który powstaje przy al. Pokoju i ul. Fabrycznej, osiągnął docelową wysokość – to 10 kondygnacji budynku, ponad 40 metrów. Deweloper planuje zakończyć budowę obiektu w wakacje tego roku.

Symboliczna wiecha zwieńczyła dziesiątą kondygnację etapów A i B kompleksu biurowego Brain Park. Obecnie trwa realizacja pierwszego etapu kompleksu składającego się z dwóch budynków. Cała inwestycja zakłada trzy 10-kondygnacyjne budynki z dwupoziomowym garażem podziemnym, o łącznej powierzchni blisko 43 tys. mkw.

– Zakończyliśmy roboty konstrukcyjne budynków A i B projektu biurowego Brain Park, czego dowodem jest wiecha, która zawisła na poziomie ponad 40 metrów. W obu budynkach prowadzimy prace elewacyjne, roboty budowlano-wykończeniowe i instalacyjne. Pozwolenie na użytkowanie planujemy uzyskać w trzecim kwartale bieżącego roku – mówi Marek Rajchel, dyrektor budowy projektu Brain Park, Echo Investment.

Trwa komercjalizacja inwestycji. Najemcą, który między innymi rozpocznie prace tuż po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie jest PepsiCo GBS Kraków.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus