Z translatorem na podbój świata

fot. materiały prasowe

Za kilka dni w stolicy Katalonii rozpoczną się Targi elektroniki i technologii mobilnych MWC. W tym roku wśród wystawców znajdzie się krakowska spółka Vasco Electronics, która w Barcelonie zaprezentuje swój flagowy tłumacz głosowy – Vasco Translator M3.

W kwietniu urządzenie zostało docenione w międzynarodowym konkursie Red Dot Award, gdzie przyznano mu „oscara designu”. Nieco wcześniej polski translator wdarł się na japoński rynek, zdobywając milion złotych na tamtejszej platformie crowdfundingowej.

Translatory mowy Vasco obsługują ponad 70 języków, co pozwala na porozumienie się z 90 proc. mieszkańców naszej planety. Urządzenia te wykorzystywane są m.in.: przez szpitale, służby mundurowe, szkoły, w czasie turystycznych i służbowych podróży, międzynarodowych konferencji czy spotkań biznesowych.

Vasco Electronics jest producentem translatorów elektronicznych. Firma posiada kilkanaście zagranicznych przedstawicielstw handlowych, a jej produkty dostępne są w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie oraz państwach Azji Południowo-Wschodniej.

comments powered by Disqus