11 października spotkaj się z najlepszymi pracodawcami - weź udział w XV Targach Pracy UEK!

11 października br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się XV Targi Pracy UEK, których organizatorem jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja UEK. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane  osoby do udziału w wydarzeniu. Będzie czekać na Was prawie 60 wystawców, ale to nie jedyne atrakcje jakie dla Was przygotowaliśmy! Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!

W tym roku przedstawiciele firm przygotowali prezentacje i warsztaty, podczas których będziecie mogli zdobyć wartościowe know – how, a także zadać nurtujące Was pytania dotyczące funkcjonowania danej organizacji. Na stoiskach poszczególnych firm będziecie mogli zdobyć niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacji, a także wymagań stawianych kandydatom. Zapraszamy także do skorzystania z CV Point, gdzie będzie można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy pisaniu listu motywacyjnego, a także jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Do Waszej dyspozycji będą pracownicy działów HR, doradcy i konsultanci z portalu Pracuj.pl oraz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Wierzymy, że uzyskana na XV Targach Pracy wiedza przyczyni się do Waszego sukcesu zawodowego.

Sponsorem głównym wydarzenia jest State Street Bank. Do pozostałych Sponsorów należą: Capgemini Polska, Euroclear Bank, HedgeServ Poland, Grupa Maspex oraz UBS.  Patronat honorowy nad Targami objęli: Dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie – Wacław Andruszko, Prezes Zarządu Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan – Marian Bryksy, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – Jacak Pająk, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - Prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół. Partnerami wydarzenia są również Careers in Poland, Eurostudent, Kariera w Finansach, Love Kraków oraz RMF MAXXX. Partnerem merytorycznym jest portal Pracuj.pl.

Udział w Targach Pracy UEK jest całkowicie bezpłatny! Więcej informacji znajdziesz na https://www.kariery.uek.krakow.pl/index.php?pg=435. Dołącz też do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco! Do zobaczenia :)

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up