Apartamenty przy ul. Rydygiera czekają na kupców

Już niedługo gotowe będę nowoczesne apartamenty przy ulicy Rydygiera. Już teraz można rezerwować mieszkania w drugim etapie, pierwszy został sprzedany w całości. Jak zapewnia inwestor, wybór tej okolicy powinien być trafiony zarówno dla osób pracujących w centrum miasta jak i tych, którzy zatrudnienie znaleźli poza Krakowem.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się linie autobusowe, tramwajowe oraz węzeł Wielicki obwodnicy Krakowa. Inwestycję przy osiedlu Rżąka wyróżnia także niezwykle atrakcyjna okolica. Zlokalizowany w pobliżu park miejski, na terenie którego znajduje się plac zabaw, boiska asfaltowe do siatkówki i koszykówki. Główną atrakcją jest oczko wodne, w którym można podziwiać różne gatunki ryb.

W pobliżu budowany jest Szpital Uniwersytecki UJ, który ma być dopełnieniem kampusu medycznego w Prokocimiu. Na jego terenie znajduje się Szpital Dziecięcy, a ponadto akademiki, biblioteka i wydział farmaceutyczny.

78 mieszkań

Budynek, który zostanie oddany do użytku w III kwartale 2019 roku, będzie miał pięć kondygnacji, w którym znajdzie się 69 mieszkań – od jednego do czterech pokoi. Najmniejsze lokale mają nieco ponad 20 metrów kwadratowych. Te największe mierzą ponad 74 mkw. W apartamentowcu będą dostępne również dwie widny. Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni miejska sieć ciepłownicza, czyli najtańsze ze wszystkich.

W części podziemnej apartamentu znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi – – 45 (25 tys. zł za jedno, lub 40 tys. zł za podwójne). Przewidziane są również miejsca postojowe zewnętrzne – takich miejsc jest siedem, każde kosztuje 12,5 tys. zł. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną komórki lokatorskie (cena – 2160 zł/mkw). Przechowywanie roweru czy innego sprzętu nie będzie więc stanowić żadnego problemu. Umowy deweloperskie będą podpisywanie w III kwartale 2017 roku.

Teren wokół budynku zostanie ogrodzony, planowana jest też instalacja pod monitoring. Dzięki tym działaniom mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Kwestią nie mniej istotną jest atrakcyjne zagospodarowanie terenu wokół apartamentu. Tereny zielone stanowić będą doskonałe uzupełnienie nowoczesnego budownictwa. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Więcej informacji uzyskać można w biurze sprzedaży.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up