Dynamicznie rozwijające się osiedle i niecodzienna architektura. Mieszkania od HSD Inwestycje

Nową firmą na krakowskim rynku mieszkaniowym, która od początku przedstawia ciekawą ofertę jest kielecka spółka HSD Inwestycje.

Kielecki deweloper z 10-letnim doświadczeniem, który w Krakowie ma siedzibę w Podgórzu przy ul. Limanowskiego 3, kończy właśnie realizację pierwszych trzech inwestycji w Krakowie – budynków mieszkalnych przy ul. Kordiana, Trybuny Ludów i Limanowskiego.

Nową inwestycją, którą przygotowuje kielecki deweloper „Okulickiego - Fatimska”. – Obecnie prowadzimy przedsprzedaż i obecne ceny są najlepsze na całym procesie sprzedaży i realizacji. Rozpoczęcie budowy planujemy na przełomie 2017 i 2018 roku – mówi Łukasz Szumny, Dyrektor Sprzedaży.

Największe zalety inwestycji i jej okolicy? Dynamicznie rozwijające się osiedle z świetnym połączeniem drogowym. – Nasza oferta skierowana jest zarówno do młodych, którzy kupują pierwsze mieszkanie, jak i klientów, którzy szukają docelowych mieszkań – dodaje Szumny.

„Okulickiego – Fatimska” to mieszkania o powierzchni  od 24 do 106 m2. Wybrane apartamenty mają salony wysokie na 5,5 m i przeszklenia na całej wysokości.

Co charakteryzuje tę inwestycję? Niezwykle ciekawa architektura z dużą ilością przeszkleń, bardzo wysoka jakość wykończenia z wykorzystaniem szkła hartowanego, nierdzewnej stali i granitu.

https://www.hsd-inwestycje.pl/inwestycje/zrealizowane

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up