Dziewięć nowości w zimowej ofercie Kraków Airport. Loty m.in. do Jordanii

W nocy z soboty na niedzielę przestawimy zegarki na czas zimowy, a branża lotnicza rozpocznie sezon zimowy. Pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z oferty 100 połączeń, w tym z dziewięciu nowości.

W rozkładzie zima 2018/2019 pozostają trzy połączenia, zainaugurowane w sezonie Lato 2018, oferowane przez flydubai, Norwegian i LOT. Pierwszy raz w zimowej siatce połączeń pozostaną loty do Pafos na Cyprze.

W sezonie zimowym startują kolejne połączenia na Ukrainę oraz cieszący się sporym zainteresowaniem Amman w Jordanii. Transavia z połączeniem do Eindhoven, Laudamotion
do Wiednia oraz Blue Air do Turynu – to tylko przykłady zimowych nowości. W ofercie po raz pierwszy pozostanie popularne wśród pasażerów połączenie na Cypr, a także nowości sezonu lato, jak na przykład  Budapeszt LOT-u czy Dubaj linii lotniczej flydubai. Dodatkowo KLM zwiększył liczbę miejsc oferowanych na połączeniu do Amsterdamu –
Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

W sezonie zima 2018/2019 połączenia do stolicy Małopolski oferuje 20 przewoźników. Dostępnych będzie 100 połączeń z 85 portami w 27 krajach na czterech kontynentach

Nowości w sezonie zimowym

Na początku października Transavia zainaugurowała loty do Eindhoven w Holandii. 28 października kolejny nowy przewoźnik, Laudamotion rozpocznie loty do Wiednia. Dzień później easyJet zapewni obsługę pasażerów do Londynu Luton. To już czwarte londyńskie lotnisko w ofercie Kraków Airport.
W tym samym dniu Ryanair rozpocznie kursowanie do
Ammanu i Kijowa. Od 30 października do nowości bazowego przewoźnika dołączy Lwów. W listopadzie Jet2.com rozpocznie loty do Leeds Bradford (9 listopada), od grudnia Blue Air rozpocznie loty do Turynu, a w lutym LOT poszerzy ofertę z Krakowa do Tel Awiwu (25 lutego).

Pasażerowie będą mogli skorzystać z zainagurowanych w sezonie lato 2018 połączeń do Dubaju (flydubai), Budapesztu (LOT) i do Helsinek (Norwegian). Po raz pierwszy w sezonie zimowym pozostają dostępne do tej pory tylko latem połączenia na Cypr (Ryanair). Sezon zimowy oznacza powrót lotów do izraelskiego Ejlatu (Ryanair).

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up