Enklawa luksusu

Starowolska Residence fot. Materiały Prasowe

Wola Justowska od dawna uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych, najdroższych i pożądanych lokalizacji w Krakowie. Zakup nieruchomości w tej części miasta to nie tylko wybór prestiżowego adresu, lecz także doskonała lokata kapitału.

O zaletach inwestowania w prestiżowych lokalizacjach mówi Piotr Jarczewski z firmy Jarczewski-Nieruchomości specjalizującej się w wycenie i obrocie nieruchomościami. – To pewna i bezpieczna lokata kapitału. Nie bez kozery na wybór Woli Justowskiej zdecydowały znane osobistości. Stosunkowo mała podaż nieruchomości wpływa na wysoki poziom cen i ich stabilność – stwierdza.

– Patrząc na globalne rynki, najbardziej odporne na kryzysy są inwestycje w topowych lokalizacjach, które, co bardzo ważne – prognozują najwyższy wzrost wartości. Tak więc zakup domu na Woli Justowskiej to nie tylko spełnienie marzeń o własnym domu w prestiżowej dzielnicy willowej, ale również dobra lokata kapitału i pewna inwestycja, gdyż ceny w tym rejonie sukcesywnie rosną – podkreśla.

Zieleń i komfort

Bliskość terenów zielonych – Krakowskiego ZOO i Parku Decjusza – gwarantują wytchnienie od zgiełku, jednocześnie niewielka odległość od ścisłego centrum pozwala mieszkańcom Woli Justowskiej w pełni korzystać z uroków wielkomiejskiego życia.

Jedną z inwestycji korzystających z walorów tej prestiżowej, willowej dzielnicy jest Starowolska Residence. Kompleks czterech ekskluzywnych domów w zabudowie bliźniaczej.

Każdy z segmentów łączy nowoczesne wzornictwo z prostą elegancją, która w założeniu ma przykuwać uwagę klientów klasy premium, ceniących ekskluzywność i komfort, a także dbałość o detale i wysoką jakość wykończenia.

Funkcjonalność

Budynki o powierzchni użytkowej 178 mkw. każdy, wykonane są z trwałych materiałów produkowanych z troską o środowisko naturalne.

Na poziomie -1 każdego z domów w kompleksie Starowolska Residence mieszczą się garaż na dwa samochody, pralnia i schowek. Przestronny poziom 0 gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Do dyspozycji klientów są przestronny salon z wyjściem na patio, jadalnia, kuchnia, toaleta i funkcjonalny schowek.

Na pierwszym piętrze znajdują się główna sypialnia z własną łazienką, garderobą i balkonem, a także dwa pokoje i oddzielna łazienka.

Dom inteligentny

Projekt Starowolska Residence przewiduje komfortowe rozwiązania korzystające z „inteligentnych” technologii, m.in. pełną automatykę systemu ogrzewania, instalacji oświetleniowej czy centralnego odkurzacza, wysokiej klasy system rekuperacji z filtrami antysmogowymi i rzecz jasna rozbudowany system alarmowy.

Cena każdego z domów Starowolska Residence to 1.380.000 zł. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz i wykończenia domu pod klucz.

Już w najbliższy piątek, 30 listopada inwestor zaprasza natomiast na dni otwarte inwestycji. Na gości, którzy w tym dniu zdecydują się na zakup domu będą czekały specjalne rabaty, a także catering, porady architekta i prezentacja elektrycznego modelu BMW i3s.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up