Jesień/zima 2018 – gdzie polecieć?

Kiedy kończy się lato, już zaczynamy tęsknić za słońcem. Nie czekaj aż w końcu będzie ciepło i poznaj sprawdzone kierunki podróży do ciepłych krajów na czas jesień/zima 2018.

Co roku nadchodzi ten przykry dla wielu moment, w którym ciepłe promienie słońca stają się już tylko mglistym wspomnieniem, a chłodny wiatr i siarczysty mróz z każdym dniem coraz bardziej dają się we znaki. Nic dziwnego, że spragnieni wysokich temperatur i letnich klimatów ludzie zastanawia się, gdzie warto polecieć jesienią i zimą. Nie daj się sprzyjającej depresji aurze i poznaj ciekawe kierunki na podróż w pogoni za latem.

Jesień/zima 2018 – gdzie szukać lata?

Wyspy Kanaryjskie

Można by stwierdzić, że na Wyspach Kanaryjskich wiosna trwa przez cały rok, a rajskie plaże, malownicze widoki i czyste powietrze to nie wszystko, co Kanary mają nam do zaoferowania. Nic dziwnego, że jesień i zima to czas, w którym spragnieni słońca turyści udają się właśnie tam. Każda z wysp ma swój unikalny charakter, który na swój sposób wyróżnia ją na tle pozostałych. Loty na Wyspy kanaryjskie nie są drogie, dla przykładu, ceny podróży lotniczej z miejsca, jakim jest lotnisko Kraków Balice zaczynają się już od około 1 032 zł. Dużym udogodnieniem jest także tamtejszy parking całodobowy w Krakowie przy lotnisku, o którym informacje znajdziemy pod adresem orangeparking.pl/dojazd.

Turcja

Mieszkańcy Turcji od niepamiętnych czasów bardzo skrupulatnie dbają o czystość wód, plaż oraz bezpieczeństwo przebywających nieopodal tych miejsc turystów. To między innymi z tego względu niemal wszystkie miejscowości turystyczne w Turcji bez problemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób i tych, dla których względy estetyczne otaczającego ich świata nie pozostają bez znaczenia. Co więcej, przystępne ceny, zadbane hotele i niezapomniane widoki sprawiają, że coroczna podróż do Turcji nie tylko latem, lecz także na jesień i zimę dla wielu jest już niemal tradycją. Loty do Turcji w chłodne pory roku w 2018 roku kosztują około 1 300 zł.

Egipt

Mówi się, że sezon w Egipcie trwa cały rok. Nie ma znaczenia, czy jest listopad grudzień czy marzec, słoneczna pogoda dopisuje tutaj bez względu na panującą w danym momencie porę roku. Egipt to doskonałe miejsce dla osób, którym marzy się niekończące się lato. Ciepłe morze, wysoka temperatura to coś, czego tutaj nigdy nie brakuje. Nie bez powodu, kiedy w Polsce kończy się lato, ciepłolubni Polacy tłumnie wsiadają do samolotów, których celem podróży jest słoneczny Egipt. Ceny lotów do Egiptu pod koniec 2018 roku oscylują w kwocie około 1 000 zł.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up